Blackview – nowa jakość

W dzisiejszych czasach niemal nikt nie wyobraża sobie życia bez smartfona. Urządzenia te towarzyszą nam w codziennym funkcjonowaniu. Na rynku istnieje wiele firm uznanych, których marki są rozpoznawalne na całym świecie. Nie znaczy to jednak, że są to najlepsze produkty. Smartfony Blackview, choć zdecydowanie mniej popularne, oferują jakość, która nawet i góruje nad wieloma popularnymi modelami znanych firm.

Blackview BV8000 Pro to produkt, który oferuje wydajność, jakość i intuicyjność obsługi, a także znacznie wzmocnioną wytrzymałość. To, co wyróżnia ten telefon, to fakt, że delikatne podzespoły zyskały znacznie bardziej mocniejszą ochronę. Zostały one bowiem zamknięte w specjalnej obudowie, o wzmocnionej konstrukcji. Dzięki temu, są one wytrzymałe na wszelkiego rodzaju wstrząsy i nawet upadek telefonu nie grozi awarią urządzenia.

Smartfony Blackview to jednak nie tylko wytrzymałość godna podziwu. Urządzenie BV8000 Pro imponuje także parametrami. To przede wszystkim procesor, który składa się z ośmiu rdzeni o wartości – 64 bity. Pamieć operacyjna to aż 6 GB RAM. parametry takie gwarantują szybką, sprawną i wydajną pracę urządzenia. Smartfon oferuje możliwość wykonywania zdjęć o wysokiej jakości. Jest to możliwe dzięki aparatowi 16 Mpix.

Smartfony Blackview przeznaczone są dla osób, które od telefonów oczekują wydajności, ale także wytrzymałości znacznie przewyższające standardowe urządzenia. Tego typu produkty przetrwają znacznie więcej. Sprawia to, że są to idealne smartfony dla ludzi, którzy często przebywają w ekstremalnych warunkach.